پودر نشاسته باقلا سبز

پودر نشاسته باقلا سبز
جزئیات محصول

پودر نشاسته لوبیا لوبیا، لوبیا سبز

基本 信息 .png

نام محصول :

پودر نشاسته لوبیا آبی، پودر لوبیا سبز

منبع گیاه شناسی:

Phaseolus radiatus L.

مشخصات:

10: 1 (یا سفارشی)   TLC

ظاهر :

پودر خنک خوب قهوه ای

اندازه مش:

80 مش

روش آزمون:

HPLC

بخشی از مورد استفاده:

بذر

پودر نشاسته لوبیا مون دارای غنی از نمک های معدنی و ویتامین است. در محیط با درجه حرارت بالا، سوپ پودر لوبیا گوشتی به عنوان یک نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد و مواد مغذی از دست رفته می توانند در زمان برای به دست آوردن اثر درمانی پاکسازی و تسکین گرما به ارمغان بیاورند.

CCCCCC.png

  1. برخی از مواد مغذی موجود در لوبیا به صورت مستقیم باکتری است. این آزمایش توسط آزمایش باکتری استاتیکی تایید شد که عصاره Mung Bean Bean اثر مهاری بر استافیلوکوک دارد. طبق تحقیقات مربوطه، تانن موجود در لوبیا می تواند پروتوپلاسم میکروبی را هضم کند و فعالیت ضد باکتری را تولید کند.

  2. لوبیا قهوهای غنی از پروتئین است و لوبیا سبز خرد شده به لوبیا سبز میوه حاوی پروتئین بالا است و تزریق دهان می تواند از مخاط مخاطی دستگاه گوارش محافظت کند. پروتئین Mung bean، تانن و فلاونوئیدها را می توان با آفت کش های ارگانوفسفره، ترکیبات جیوه، آرسنیک و سرب ترکیب کرد تا رسوبات ایجاد کنند که باعث کاهش سمیت و یا از دست دادن آنها می شوند و به راحتی توسط دستگاه گوارش جذب نمی شوند.

  3. استفاده از پودر لوبیا به عنوان یک پاک کننده صورت می تواند نه تنها به عنوان یک اسکراب دو برابر شود، بلکه کایوتیک پوست را نیز حذف می کند. مواد مغذی موجود در گوشت گاو می توانند به پوست نفوذ کنند که بهتر از پاک کننده های موجود در دسترس است و چربی کم در لوبیا، پوست صورت، آن را تنگ نمی کند، اما اگر پوست خشک است، می توانید از آن استفاده کنید زرده تخم مرغ پوست را پس از شستشو پودر لوبیا گوشت مرطوب می کند.

پرس و جو