پودر Multiflorum Polygonum خالص

پودر Multiflorum Polygonum خالص
جزئیات محصول

the 基本 信息 .png

نام محصول :

پودر عصاره پلی اتیلن مولتی فلووروم پلی اتیلن خالص

نوع استخراج:

استخراج حلال

فرم مولکول

C14H12O3

ظاهر :

پودر خوب سفید

مقطع تحصیلی :

دارویی و مواد غذایی

روش آزمون:

HPLC

بخشی از مورد استفاده:

ریشه

پودر multiflorum پلی ژوئنوم خالص یک ریشه خشک Polygonum multiflorum است، اجزای اصلی عملکرد لسیتین، امودین، رین و سایر مواد تشکیل دهنده است. اثرات اصلی: اثرات ضد پیری، سیستم ایمنی، hypolipidemic و ضد آترواسکلروز، حفاظت از قلب، حفاظت از کبد، محافظت از عصب، اثر ضد باکتری. بیماران مبتلا به اسهال و زنان باردار نباید این دارو را مصرف کنند.

CCCCCC.png

عصاره Polygonum multiflorum دارای اثرات پیشگیرانه ای بر آسیب ایسکمی و ریپوفیز قلب در سگ است. ممکن است اقداماتی وجود داشته باشد که استیلبن گلیکوزیدها و پولیداتین در Polygonum multiflorum دارای عملکرد سوپراکسید دیسموتاز (SOD) و فعالیت کاتالاز هستند. علاوه بر این، برخی از مواد تشکیل دهنده در Polygonum multiflorum، مانند terpenoids و فسفولیپید، اثرات آنتی اکسیدانی مستقیم و کاهش رادیکال های آزاد اکسیژن در بدن است.

مواد فعال اصلی Polygonum multiflorum: استیلبن گلیکوزید دارای اثری واضحی برای کاهش میزان زنده ماندن سلول های عصبی و افزایش نشت لاکتات دهیدروژناز ناشی از پروتئین β-آمیلوئید و پراکسید هیدروژن است. و با افزایش دوز، اثر نوروپروتئینی آن افزایش می یابد. پیشنهاد شده است که استیلبن گلیکوزید تأثیر خاصی بر پیشگیری و درمان بیماری های نورودنژنتیک مانند زوال عقل دارد. عصاره Shouwu می تواند تولید اینترلوکین و اکسید نیتریک را به صورت وابسته به غلظت مهار کند، در نتیجه اثرات عصبی محافظت می کند.

Polygonum multiflorum دارای یک اثر هورمون مغزی آدرنوکورتیک است. Shouwu می تواند به میزان قابل توجهی میزان گلیکوژن در موش های غرق آدرنال را افزایش دهد و می تواند وزن غده آدرنال را در موش ها افزایش داده و با ویروس های Bupleurum و هیدروکورتیزون مبارزه کند. آتروفی غده فوق کلیه علاوه بر این، مشتقات آنترا کویونون موجود در Polygonum multiflorum می توانند پرستالیس روده را افزایش داده و اثر اسهال خفیف داشته باشند. 证书 .png

图片 1_ 副本 .png

公司 信息 .png

图片 3.jpg图片 4.jpg

包装 .png

包装 图片 .png

پرس و جو