تابع رسوراترول برای بدن انسان

در سال 1993، وزارت بهداشت و درمان در چین به میوه توت است "هر دو غذا و دارو" فهرست.
به عنوان یک نوع از مواد تشکیل دهنده تابعی از شراب توت اثر رسوراترول عمدتا برای آن خواص آنتی اکسیدان. به طور خاص, رسوراترول زیر نقش مهمی به بدن انسان است:

图片1.png

1، اثر ضد باکتریایی تحقیقات نشان می دهد که توت توت با کپک downy پس از عفونت دارد نزدیکی میوه نکروز و نه زیر سایت عفونت، محتوای رسوراترول بسیار بالا، به طور موثر می تواند مانع از توسعه منطقه نکروزه.

2، ضد سرطان، ضد اثر جهش زا در ژانویه 1997، ایالات متحده در دانشگاه شیکاگو در ایلینوی کالج داروسازی JohnPezzuto منجر تیم تحقیقات توسط استاد معروف< science="">> مجله در ایالات متحده, مقالات درباره رسوراترول ضد تومور فعالیت، علت احساس علوم پزشکی. مقالات برای اثبات که رسوراترول به طور موثر فرآیند مرتبط با فعالیت سلول سرطان, این است که بگوییم در شروع سرطان به بهبود و گسترش سه مرحله عمده را کاهش دهند، رسوراترول فعالیت ضد سرطان و سه مرحله سرطان است. چند سال پیش، محققان دریافتند که رسوراترول می توانید جلوگیری از سرطان و گسترش مخرب در همان زمان، همچنین می تواند سلول التهاب مفاصل و بیماری های دیگر جلوگیری.


图片2.png

3، اثرات ضد پیری، ضد خستگی در سال 2003 تحقيقات سینکلر استاد دانشگاه هاروارد نشان می دهد که رسوراترول می تواند کلیدی برای توسعه ضد پیری. اخیر مورد آزمايش زندگی ارگانیسم های ساده مورد مطالعه رسوراترول و کالری عمر هر دو مکانیزم مشترک طولانی. علاوه بر این, رسوراترول نیز پیشگیری و درمان بیماری های عروق کرونر قلب، چربي، آنتی اکسیدان است، از بین بردن اثرات antithrombotic و ضد التهاب و ضد حساسیت.

مقاله تحقیقی نیز که در توت، بادام زمینی، انگور، knotweed غول پیکر مانند گیاهان یافت که رسوراترول اشاره می کند. بر این اساس مطالعه کارشناسان سرطان باید آمد تا با پیشنهادات جدید: سرطان خوردن توت، انگور و سایر مواد غذایی حاوی رسوراترول. و فکر کنم، معمولا از شراب توت و نوشیدن شراب به طور کلی دوز رسوراترول يابيم.


图片3.png