Euterpe Oleracea پودر Euterpe Oleracea L استخراج آنتوسیانین Euterpe Badiocarpa پودر عصاره acai با میوه

جزئیات محصول

نام محصول:

Euterpe oleracea پودر عصاره acai با میوه, Euterpe oleracea L استخراج آنتوسیانین euterpe badiocarpa پودر

منبع گیاهی:

Acai با عصاره

مشخصات:

4:1,10:1,20:1

ظاهر:

بنفش - قرمز پودر خوب

برای انتخاب سایز مش

مش 80

روش آزمون:

HPLC

قسمت مورد استفاده:

میوه

Acai با انواع توت ها بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها و نمره ORAC بالاتر از زغال اخته و یا انار. ORAC foodand #39; s اکسیژن جذب رادیکال ظرفیت نمره تعیین می کند چه سرشار از آنتی اکسیدان ها است. چرا آنتی اکسیدان مهم هستند؟ آنتی اکسیدان ها کمک به از بین بردن رادیکالهای آزاد اکسیژن که به علت بسیاری از بیماری ها مانند سرطان و بیماری های قلبی ثابت شده است. غذاهای با نمره بالا ORAC سلول های خود را علیه آسیب های اکسیداتیو کمک می کند. قرار گرفتن در معرض هوای آلوده، تابش از خورشید و برقی غذاهای سمی و همچنین کمک به ایجاد رادیکال های آزاد اکسیژن را در بدن شما. اگر آنتی اکسیدان ها کمک به جلوگیری از این سموم را از آسیب رساندن به بدن خود را امن می گویند که غذاهایی که بیشتر غنی از آنتی اکسیدان ها و با نمره ORAC بالاتر برای شما بهتر است.

1: بهداشت و پویا. Acai با توت حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان ها و دیگر مواد معدنی می تواند به ارائه مواد مغذی اساسی و مبارزه با رادیکال های آزاد. برای حرکت بعد از کمبود شدید مواد معدنی، آهن، ویتامین و غيره مکمل می تواند به سرعت بدن هضم و انرژی استفاده، تامین به موقع مواد مغذی، مانع شرایط پیری پوست ظاهر شد و پژمرده.
2: زیبایی. Acai با توت حاوی مواد مغذی مفید و آنتی اکسیدان ها، از جمله Omega3 اسیدهای چرب و اسیدهای چرب ضروری، سلامت بسیار مهم است, اما بدن نمی تواند به طور موثر برای تولید)، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، نیاز به کلید ویتامین ها و فیبر. Acai با بری Omega3 اسیدهای چرب می تواند ترویج بین سیالیت غشاء سلول، ترویج مواد مغذی جذب و از بین بردن ضایعات، زینت دادن با نگه داشتن آب سلول های پوست و قوی به پوست خود را جوان و صاف و سفت.
3: شکل دادن به از دست دادن وزن. Acai با توت غنی از فیبر بالا را که می wonand #39; t احساس گرسنه در عین فراهم می کند بدن نیاز به تغذیه، پاک کردن رسوبات چربی در سیستم گوارشی. بدن بیش از حد چربی های مضر را ذخیره.
4: تقویت سلامت جسمانی. طب اجدادی متقاعد شده است که در یک هزار محلی acai با بری می تواند کمک به بازگرداندن سرزندگی جوان، سم زدایی پاک زخم شفا، پاک کردن خون، کم خونی، اسهال، تب، خونریزی، زردی، بیماری کبد، انگل ها و زخم را بهبود می بخشد. پرو طب سنتی محلی برای دیابت، تب، ریزش مو، خونریزی، هپاتیت، یرقان، مشکلات کلیوی، بیماری کبد، مالاریا، menoxenia استفاده می شود، دردهای عضلانی و درد قاعدگی اثر قابل توجهی داشته باشد.


1. کوجیک اسید dipalmitate است عامل سفید پوست آن می تواند جلوگیری از تشکیل ملانین با مهار فعالیت tyrase موثر نسبت می تواند تا 80 ٪، بنابراین آن بدیهی های سفید اثر و اثر قوی تر از dipalmitate اسید کوجیک، است. 2. کوجیک اسید dipalmitate به طور گسترده ای مورد استفاده در لوازم آرایشی و بهداشتی به عنوان پوست روشن عامل با توجه به پتانسیل خود را مهار آنزيم تيروزيناز را سفید کردن. تيروزيناز برای سنتز ملانین پوست رنگ خود را ارائه می دهد که لازم است. 3. کوجیک اسید dipalmitate نیز ویژگی های ضد باکتری، ضد قارچ و آنتی اکسیدان است. می توانید محافظت در برابر میوه از عطف براون و حفظ رنگ صورتی و قرمز دریایی نیز اعمال می شود. 4. کوجیک اسید dipalmitate نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آنتی بیوتیکی مصنوعی متوسط محصولات کشاورزی گیاه رکاب و معرف های شیمیایی، ect.

موردمشخصاتنتیجه
روش 20:1 10:1 5:1 20:1 10:1 5:1
ظاهرپودر بنفشمطابق با
بومشخصهمطابق با
طعممشخصهمطابق با
اندازه ذراتNLT 100% 80 از طریق مشمطابق با
از دست دادن در خشک کردنandlt;2.0%0.47%
فلزات سنگین
کل فلزات سنگین≤10ppmمطابق با
آرسنیک≤3ppmمطابق با
سرب≤3ppmمطابق با
آزمایشات میکروبیولوژیکی
مجموع ميكروبي،≤1000cfu/gمطابق با
کل مخمر andamp; قالب≤100cfu/gمطابق با
E.Coliمنفیمنفی
سالمونلامنفیمنفی
1-هر گونه سوال خواهد شد در عرض 12 ساعت پاسخ.

2. تعهد به کیفیت، عرضه andamp; خدمات.

3-صرفا در انتخاب مواد اولیه.

4. OEM/ODM موجود.

5. مناسب andamp; قیمت رقابتی، زمان سریع منجر شود.

6. نمونه برای andamp ارزیابی در دسترس است. توسعه و طراحي فرمولاسيون.

7-سریعتر تحویل: نمونه خريد در سهام و 3 تا 7 روز برای تولید فله.

8-ما همکاری قوی با DHL و TNT و UPS و فدرال اکسپرس، اورژانس است.

یا شما همچنین می توانید فورواردر حمل و نقل خود را انتخاب کنید.

9. پس از فروش خدمات:

1) بین المللی مجاز شخص ثالث تست برای محصولات YouDemand.

2) 60 روز ضمانت کیفیت کالا.

• ما هستند GMP ایالات متحده آمریکا

• ما چشم و مغز در چین ما فرهنگ غربی و شرقی مانند پل برای کمک به شما می دانم

• ما هستند در این کسب و کار را برای چندین سال تجربه

•You هستند به بازدید از کارخانه

• ما تضمین آنچه کسب می کنید دقیقا شما دستور داده است

•Bring کیفیت مواد اولیه چینی به مشتریان در سراسر جهان شده است: انتخاب آزمایشگاه تغذیه شور زندگی

• ما بودن که پل قوی بین چین تغییر و تغییر نیازهای مشتریان متعهد باقی می ماند.


با تجربه غنی تغذیه آزمایشگاه Cn است یکی از پیشرو acai با آلی عصاره میوه euterpe oleracea پودر, euterpe oleracea l استخراج آنتوسیانین euterpe badiocarpa پودر تولید کنندگان در چین. و ما قبل از مصرف مخلوط پودر extractblending است که همچنین می تواند برای مکمل های غذایی استفاده می شود. عمده فروشی محصولات طبیعی خالص با قیمت مناسب با ما خوش آمدید.

پرس و جو