عصاره Eucommia کلرژن اسید

عصاره Eucommia کلرژن اسید
جزئیات محصول

基本 信息 .png

نام محصول :

عصاره پوست تخم مرغ عصاره کلروژنیک 50٪

منبع گیاه شناسی:

Eucommia ulmoides

مشخصات:

5: 1، 10: 1، 20: 1

ظاهر :

پودر خوب زرد قرمز

اندازه مش:

80 مش

روش آزمون:

HPLC

بخشی از مورد استفاده:

برگ یا پوست

عصاره Eucommia کلرژن اسید یک ماده مهم فعال زیست شناختی با ضد باکتری، ضد ویروسی، گلبول سفید، کبد و کیسه صفرا، ضد تومور، کاهش فشار خون، کاهش چربی خون، دفع رادیکال آزاد و سیستم عصبی مرکزی تحریک کننده است. کاربرد آن بسیار گسترده است، به طور عمده در داروسازی، مواد شیمیایی خانگی و صنایع غذایی استفاده می شود.

CCCCCC.png

1. آنتی اکسیدان، رادیکال های آزاد در بدن را حذف کنید

اسید کلروژنیک و مشتقات آن اثر قوی تر رادیکال آزاد را نسبت به اسید اسکوربیک، اسید کافئیک و توکوفرول (ویتامین E) دارند که می تواند به طور موثر رادیکال های DPPH، رادیکال های هیدروکسیل و رادیال های آنیون سوپراکسید را حذف کند و همچنین چگالی کم را مهار کند. اکسیداسیون لیپوپروتئین ها. اسید کلروژنیک نقش مهمی در ریزش مو رادیکال های آزاد در بدن دارد، حفظ ساختار و عملکرد طبیعی سلول های بدن، جلوگیری و تداوم وقوع جهش های تومور و پیری.

2. اثرات ضد باکتری و ضد ویروسی

اسید کلروژنیک و اسید ایزوکلروژنیک اثرات قابل ملاحظه ای مهار و کشتن بر روی باکتری های بیماریزا مانند استافیلوکوک اورئوس، استرپتوکوک های همولیتیک، باسیلوس دیزنتری، باسیلوس تیفی، پنوموکوک و غیره و مکانیسم ضد باکتری آنها و عدم رقابت پذیری مهار آریلامین استیل ترانسفراز (NAT) در باکتری ها اسید کلروژنیک دارای اثر واضحی واضح بر التهاب حاد گلو و بیماری های پوست است و از نظر بالینی برای درمان بیماری های عفونی باکتری های حاد استفاده می شود. در ادبیات گزارش شده است که اسید کلروژنیک دارای ضد ویروس، هموستاز، افزایش گلبول های سفید، کاهش انعقاد خون و زمان خونریزی است.

3. ضد جهش، اثر ضد تومور

اسید کلروژنیک دارای توانایی قوی برای مهار جهش، مهار جهش ناشی از آفلاتوکسین B و جهش ناشی از واکنش زیر هضم است و می تواند به طور موثر جهش جهش های اریتروسیته مغز استخوان منجر به اشعه گاما شود؛ اسید کلروژنیک می تواند سرطان زا را کاهش دهد میزان مصرف و انتقال آن در کبد برای دستیابی به اثرات ضد سرطان و ضد سرطان. اسید کلروژنیک تأثیر مهمی بر روی سرطان کولورکتال، سرطان کبد و سرطان حنجره دارد و به عنوان یک عامل موثر برای محافظت از سرطان در نظر گرفته می شود.

4. اثرات حفاظتی قلبی

اسید کلروژنیک به عنوان یک دارنده رادیکال آزاد و آنتی اکسیدان، با تعداد زیادی از آزمایشات اثبات شده است که فعالیت بیولوژیکی اسید کلرورنیک می تواند از سیستم قلبی عروقی محافظت کند. اسید کلروژنیک محافظت از سلول های اندوتلیال عروقی با حذف رادیکال های آزاد و پراکسیداسیون ضد لیپید و نقش مهمی در پیشگیری و درمان آترواسکلروز، بیماری های ترومبوآمبولی و فشار خون بالا می باشد.

موارد

مشخصات

نتایج

ظاهر

پودر قهوه ای زرد

پودر قهوه ای زرد

بوی

مشخصه

مطابقت دارد

عطر و طعم

مشخصه

مطابقت دارد

اندازه ذرات

100٪ عبور از 80 مش غربالگری

100٪

تراکم فله

گزارش داده

0.51 گرم در میلی لیتر

تراکم کششی

گزارش داده

0.74g / ml

از دست دادن در خشک کردن

<>

4.79٪

خاکستر

<>

0.1٪

فلزات سنگین

<>

مطابقت دارد

رهبری

<>

مطابقت دارد

آرسنیک

<>

مطابقت دارد

کادمیوم

<>

مطابقت دارد

جیوه

<>

مطابقت دارد

تعداد کل صفحات

<1000 کیلوگرم="">

مطابقت دارد

مخمر و قالب

<100>

مطابقت دارد

E.Coli

منفی / گرم

منفی

سالمونلا

منفی / 25 گرم

منفی

آفلاتوکسین ها

<>

مطابقت دارد

证书 .png

图片 1_ 副本 .png

公司 信息 .png

图片 3.jpg图片 4.jpg

包装 .png

包装 图片 .png

پرس و جو