یخ پودر خشک هندوانه

یخ پودر خشک هندوانه
جزئیات محصول

基本信息.png

نام محصول:

آلی یخ خشک میوه هندوانه آب پودر، پودر عصاره هندوانه

منبع گیاهی:

Lanatus هندوانه

مشخصات:

20:1

ظاهر:

پودر سفید

برای انتخاب سایز مش

مش 80

روش آزمون:

HPLC

قسمت مورد استفاده:

میوه

فواید پودر یخ خشک هندوانه عمدتا به دلیل آن منحصر به فرد مواد مغذی، ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات آلی هستند. با توجه به وزارت کشاورزی آمریکا، را تغذیه اطلاعاتی ملی، این شامل مقدار زیادی از ویتامین C کلسیم منیزیم فیبر پروتئین و مقادیر زیادی پتاسیم. علاوه بر این، آنها حاوی ویتامین A، ویتامین B6، نیاسین، تیامین و مختلف کاروتنوئیدها و غذاهای گیاهی از جمله لیکوپن است.

CCCCCC.png

یخ خشک پودر هندوانه نیز حاوی انواع مواد شیمیایی مهم آمادگی جسمانی. آن شامل citrulline آلانین گلوتامیک اسید آرژنین اسید مالیک اسید فسفریک و اسید آمینه دیگر فعالیت های فیزیولوژیکی را از پوست. همچنین شامل اجزای مهم متابولیک مانند آدنین و قند و ویتامین ها و مواد معدنی و سایر مواد مغذی. ماده. مواد هندوانه به آسانی جذب می شود توسط پوست است که مرطوب کننده sunscreening و سفید پوست صورت خوب است.

هندوانه سرشار از پتاسیم است که به سرعت پتاسیم است که در تابستان، اجتناب از ضعف عضلانی و خستگی ناشی از آن و دور رانندگی فرسودگی به راحتی با عرق از دست داده است دوباره پر می شود.

هندوانه منبع بسیار خوبی از ویتامین B6 است. برای عملکرد طبیعی مغز ضروری است. این کمک می کند تا تنظیم ساعت بیولوژیک مغز را بیدار نگه می دارد، توجه و حافظه را بهبود می بخشد. هندوانه سرشار از ویتامین A است که به خوبی برای چشمان شما است. بینایی خود را بهبود و محافظت از چشم خود را از همه نوع عفونت کمک می کند.


证书.png

图片1_副本.png

公司信息.png

图片3.jpg图片4.jpg

包装.png

包装图片.png

图片6.jpg

服务.png

service.jpg

پرس و جو