گل اشرفی

گل اشرفی
جزئیات محصول

نام محصول:


عصاره گل همیشه بهار

منبع گیاهی:


گل

مشخصات:


5% لوتئین

ظاهر:


پودر نارنجی زیبا

برای انتخاب سایز مش

مش 80

روش آزمون:


HPLC

قسمت مورد استفاده:


گل

گل جعفری خام اصلی برای استخراج لوتئین و کاروتنوئیدها است. محتوای رنگدانه زرد کمتر از 12 گرم در هر کیلوگرم نیست. این گل اشرفی رنگدانه های طبیعی غیر آلاینده است.

لوتئین یک ماده مغذی است که می تواند توسط انسان جذب آنها خوردن میوه ها و سبزیجات روزانه است اما میزان جذب و استفاده است به طور کلی کم. اگر فاقد لوتئین مکمل را. اگر شما مسن تر گوارش اسپری زیر زبانی برای مکمل لوتئین استفاده کنید.


لوتئین طبیعی آنتی اکسیدان بسیار عالی است که می تواند آسیب های سلولی ناشی از رادیکالهای آزاد در بدن انسان موجب پیشگیری از سیروز قلبی عروقی، بیماری های عروق کرونر قلب و بیماری تومور ناشی از پیری بدن مقاومت است. لوتئین و zeaxanthin تنها دو نوع کاروتنوئیدها در چشم است. پیشگیری از دست دادن بینایی و کوری ناشی از دژنراسیون ماکولا در چشم مؤثر هستند منحصر به فرد توابع لوتئین.

هم زمان، لوتئین همچنین می تواند به عنوان خوراک افزودنی برای رنگ گوشت مرغ و تخم مرغ استفاده شود و همچنین به عنوان مکمل درمانی رنگ و مواد مغذي در صنایع غذایی استفاده شده است.


مقاومت در برابر حرارت خوب، غیر سمی و بی ضرر، به علاوه آن اثرات فیزیولوژیکی ویژه خط با جهت توسعه مواد افزودنی "طبیعی"، "تغذیه" و "چند منظوره"، و می تواند در ترکیب با ویتامین ها لیزین، و غیره. آن است که به طور مستقیم به مواد غذایی مانند مکمل های غذایی معمول اضافه می شود. لوتئین مهم رنگدانه های طبیعی و طبیعی سلامت محصول است. سبز سلامت مواد غذایی خام است و توسعه تجاری بزرگ است.پرس و جو