پودر خشک پودر ژله ای خالص

پودر خشک پودر ژله ای خالص
جزئیات محصول

基本 信息 .png

نام محصول :

عصاره سلول ژله خالص Gelée سلول ژله یخ خشک پودر

منبع گیاه شناسی:

زنبور عسل

مشخصات:

10-HDA 4.0٪ 5.0٪ 6.0٪

ظاهر :

پودر شیری زرد

اندازه مش:

80 مش

روش آزمون:

HPLC

بخشی از مورد استفاده:

عسل

بیش از 12 نوع پروتئین در پودر خالص ژله خالص خالص وجود دارد که 2/3 آن آلبومین است، 1/3 گلوبولین است و بیش از 20 نوع اسید آمینه وجود دارد. 8 نوع اسید آمینه لازم برای بدن انسان در ژله سلطنتی وجود دارد و بیش از 16 نوع از ویتامین ها وجود دارد، به خصوص ویتامین های B به ویژه غنی هستند و محتوای اسید های چرب بیش از 26 نوع است. همچنین حاوی عناصر مختلف ردیابی و مواد مغذی مانند آنزیم ها، چربی ها، قندهای، هورمون ها و ترکیبات فسفات است. بنابراین مصرف منظم ژله سلول می تواند سوء تغذیه را بهبود بخشد. از دست دادن اشتها، سوء هاضمه، و غیره نیز یک اثر adjuvant خوب است.

CCCCCC.png

1. کمک به کاهش قند خون. این اثر عمدتا به دلیل وجود این پپتیدهای انسولین مانند داروهای خاص برای درمان دیابت است. آزمایشات نشان داده اند که 10 گرم ژله سلطنتی و لین ژونگلینگ با یکدیگر برای درمان دیابت و بی خوابی استفاده می شوند.

2. اثر ضد اکسیداسیون. این اثر یک نقش جهانی شناخته شده ژله سلطنتی است که تأثیر قابل توجهی بر تعمیر و بازسازی سلول دارد. سوپراکسید دیسموتاز (SOD) که در ژل رویال تشخیص داده می شود جزء اصلی آنتی اکسیدان ها است.

3. کاهش چربی خون. ژله رویال حاوی بیش از 10 نوع از ویتامین های لازم برای بدن انسان است. این می تواند متابولیسم چربی و متابولیسم گلوکز را متمرکز کند و می تواند چربی خون بالا و قند خون بالا را در افراد چاق کاهش دهد. این برای بیماران چاق مبتلا به دیابت بسیار مناسب است.

4. کنترل رگهای خونی و کاهش فشار خون. این نتیجه گیری از اسید 10 هیدروکسی اسکین (اسید ژله سلطنتی) و پروتئین اصلی 1 ژله سلول به دست می آید.

5. از کبد محافظت کنید. ژله رویال نه تنها ویروس هپاتیت را می کشد، بلکه تکرار ویروس را در سلول های کبدی مهار می کند. فلاونوئیدها و مواد دیگر در پروپولیس باعث کاهش ترانس آمیناز، ترویج احیای هپاتوسیت و جلوگیری از سیروز می شود. چنین بیمارانی برای مصرف داروهای پروپولیس الکلی مناسب نیستند، اما باید کپسول های نرم افزاری نرملیس یا کنسانتره مصرف کنند.

应用 .png


مورد

استاندارد

نتیجه

الزامات حسی

شیر سبک پودر خوب زرد

واجد شرایط

10-HDA (٪)

≥ 4٪.

پروتئین (٪)

≥30٪

36٪

کل قند (٪)

≤45٪

20٪

محتوای خاکستر (٪)

≤4.0٪

0.8٪

کولیک (MPN / 100 گرم)

≤30

<>

تعداد باکتری های هوازی (CFU / G)

≤1000

<>证书 .png

图片 1_ 副本 .png

公司 信息 .png

图片 3.jpg图片 4.jpg

包装 .png

包装 图片 .png

پرس و جو