عصاره Wolfberry Polysaccharides

عصاره Wolfberry Polysaccharides
جزئیات محصول

基本 信息 .png

نام محصول :

لیمو برمبو، توت گجایی، عصاره میوه ای Wolfberry Polysaccharides

منبع گیاه شناسی:

Lycium barbarumL

مشخصات:

95٪ OPC

ظاهر :

پودر خوب زرد قهوه ای

اندازه مش:

80 مش

روش آزمون:

UV / HPLC

بخشی از مورد استفاده:

میوه / دانه

عصاره Wolfberry Polysaccharides طب سنتی چینی با مواد مغذی غنی و ارزش دارویی بالا است. این شامل نه تنها آهن، فسفر، کلسیم و غیره، بلکه بسیاری از قند، چربی، پروتئین و اسید آمینه، رنگدانه های پلی ساکارید، ویتامین ها، استرول ها و سزیم است. کلاس ها، و غیره، توابع رطوبت رطوبت، پاک کردن کبد، تغذیه کلیه، بهره گیری از Qi، spermatogenic، کمک به یانگ، طوفان، بینایی و استخوان های قوی است. همچنین حاوی پلی ساکارید هایی است که تأثیر خوبی در سلامت بدن و زگیل های آلی دارند که برای توسعه هوش انسانی مفید هستند.

CCCCCC.png

اثرات بیولوژیکی خلط بر روی سلول های سرطانی با استفاده از سلول های آزمایشگاهی درون سلولی مشاهده شد و ثابت شد که خلط به طور قابل توجهی سلولهای Hela سلول های آدنوکارسینوم معده انسان KATO-I و سلول های Hela سلول های خونی را مهار می کند. درمان 20 مورد سرطان اولیه کبد با پلی ساکارید های خلط نشان دهنده بهبود علائم و عملکرد ایمنی و بقای طولانی مدت است.

پلی ساکارید های لیبریوم برمودا به روش های مختلفی تحت تاثیر قرار می گیرند. جداسازی و تخلیص بیشتر پلی ساکارید خام با استفاده از کروماتوگرافی مبادله یونی می تواند یک پلی ساکارید پیچیده پروتئولیکن 3P را به دست آورد که دارای اثر ایمن سازی است.

پیری انسان به طور عمده توسط اکسیداسیون سلولی ایجاد می شود. پلی ساکارید لیبریوم برمباد میتواند به طور مستقیم از رادیکالهای هیدروکسیل در آزمایشات آزمایشگاهی استفاده کند و باعث جلوگیری از پراکسیداسیون خود به خود یا لیپید شده توسط رادیکالهای هیدروکسیل شود. پلی ساکارید پتاسیم می تواند فعالیت گلوتاتیون پراکسیداز (GSH-Px) و سوپراکسید دیسموتاز (SOD) را در موش های سالم ناشی از D ناشی افزایش دهد، بنابراین رادیکال های آزاد اضافی و تاخیر در پیری را از بین می برند.

证书 .png

图片 1_ 副本 .png

公司 信息 .png

图片 3.jpg图片 4.jpg

包装 .png

包装 图片 .png

پرس و جو